Johtokunta v. 2018

JOHTOKUNTA
Puheenjohtaja Auli Mustikkamaa Varapuheenjohtaja Markku Orpana Muu johtokunta: Elsi Kaarlela, Eero Kippola, Ismo Viirimaa, Teijo Oikarinen, Kari Nisula, Raiko Karvonen ja Tiina Junttila. Varajäsenet Pekka…

Johtokunta v. 2017

JOHTOKUNTA
Auli Mustikkamaa, puheenjohtaja Tiina Junttila, varapuheenjohtaja Elsi Kaarlela, Eero Kippola, Juhani Löfbacka, Teijo Oikarinen, Alpo Löytynoja, Kari Nisula Varajäsenet: Maija-Liisa Kitinoja, Raili Kärkinen, Aarne Karjalainen…

Johtokunta v. 2016

JOHTOKUNTA
Auli Mustikkamaa, puheenjohtaja, auli.mustikkamaa@gmail.com Tiina Junttila, varapuheenjohtaja, tiina.junttila@omanetti.fi Elsi Kaarlela, elsi.kaarlela@kotinet.com Eero Kippola, eero.kippola@ylivieska.fi Juhani Löfbacka, juhani.lofbacka@kotinet.com Teijo Oikarinen, teijo.oikarinen@luukku.com Kari Nisula, k.nisula61@gmail.com Alpo Löytynoja,…

JOHTOKUNTA v. 2015

JOHTOKUNTA
AULI MUSTIKKAMAA, puheenjohtaja,  auli.mustikkamaa@gmail.com PASI PÄÄKKÖNEN, varapuheenjohtaja, pasi.paakkonen@gmail.com ELSI KAARLELA, sihteeri, elsi.kaarlela@kotinet.com JUHANI LÖFBACKA, juhani.lofbacka@kotinet.com EERO KIPPOLA, eero.kippola@ylivieska.fi TEIJO OIKARINEN, teijo.oikarinen@luukku.com TIINA JUNTTILA, tiina.junttila@omanetti.fi AARNE…