JOHTOKUNTA

Johtokunta v. 2020

Markku Orpana, puheenjohtaja, Kari Nisula, varapuheenjohtaja, Heidi Bister, sihteeri Muu johtokunta: Elsi Kaarlela, Ismo Viirimaa, Teijo Oikarinen, Raiko Karvonen, Tiina Junttila. Varajäsenet: Alpo Löytynoja, Raili Kärkinen   Piirikokousedustajat Kari Nisula ja Teijo Oikarinen, varaedustajat Ismo Viirimaa ja Tiina Junttila. Naispiirin…
Lue lisää

Johtokunta 2019

Markku Orpana, puheenjohtaja, Kari Nisula, varapuheenjohtaja, Elsi Kaarlela, sihteeri Muu johtokunta: Heidi Bister, Ismo Viirimaa, Teijo Oikarinen, Raiko Karvonen, Tiina Junttila. Varajäsenet: Pekka Kaarlela, Maija-Liisa Kitinoja, Raili Kärkinen   Piirikokousedustajat Markku Orpana, Kari Nisula ja Teijo Oikarinen, varaedustajat, Heidi Bister,…
Lue lisää

Johtokunta v. 2018

Puheenjohtaja Auli Mustikkamaa Varapuheenjohtaja Markku Orpana Muu johtokunta: Elsi Kaarlela, Eero Kippola, Ismo Viirimaa, Teijo Oikarinen, Kari Nisula, Raiko Karvonen ja Tiina Junttila. Varajäsenet Pekka Kaarlela, Maija-Liisa Kitinoja, Raili Kärkinen ja Aarne Karjalainen.   Piirikokousedustajat: Markku Orpana, Kari Nisula ja…
Lue lisää

Johtokunta v. 2017

Auli Mustikkamaa, puheenjohtaja Tiina Junttila, varapuheenjohtaja Elsi Kaarlela, Eero Kippola, Juhani Löfbacka, Teijo Oikarinen, Alpo Löytynoja, Kari Nisula Varajäsenet: Maija-Liisa Kitinoja, Raili Kärkinen, Aarne Karjalainen ja Pekka Kaarlela.
Lue lisää

Johtokunta v. 2016

Auli Mustikkamaa, puheenjohtaja, auli.mustikkamaa@gmail.com Tiina Junttila, varapuheenjohtaja, tiina.junttila@omanetti.fi Elsi Kaarlela, elsi.kaarlela@kotinet.com Eero Kippola, eero.kippola@ylivieska.fi Juhani Löfbacka, juhani.lofbacka@kotinet.com Teijo Oikarinen, teijo.oikarinen@luukku.com Kari Nisula, k.nisula61@gmail.com Alpo Löytynoja, alpo.loytynoja@suomi24.fi Varajäsenet: Terttu Mällinen, Maija-Liisa Kitinoja, Raili Kärkinen ja Aarne Karjalainen.
Lue lisää

JOHTOKUNTA v. 2015

AULI MUSTIKKAMAA, puheenjohtaja,  auli.mustikkamaa@gmail.com PASI PÄÄKKÖNEN, varapuheenjohtaja, pasi.paakkonen@gmail.com ELSI KAARLELA, sihteeri, elsi.kaarlela@kotinet.com JUHANI LÖFBACKA, juhani.lofbacka@kotinet.com EERO KIPPOLA, eero.kippola@ylivieska.fi TEIJO OIKARINEN, teijo.oikarinen@luukku.com TIINA JUNTTILA, tiina.junttila@omanetti.fi AARNE KARJALAINEN Varajäsenet: MAIJA-LIISA KITINOJA, maija-liisa.kitinoja@kotinet.com RAILI KÄRKINEN ALPO LÖYTYNOJA, alpo.loytynoja@suomi24.fi   
Lue lisää